top of page

O MNĚ

To co dělám, nemá žádné moderní fancy označení. Jsem prostě a jednoduše krejčovský učeň. Po osmi letech, co se pohybuju v klasické (to zní strašně staře, ale já vám dokážu, že to tak není) pánské konfekční a hlavně made to measure módě, jsem se rozhodnul, že se chci posunout na vrchol pyramidy pánské krejčoviny. A tím je Bespoke. Pořídil jsem si svoje první obrovský krejčovský nůžky a spoustu času trávím za šicím strojem. Od papíru až po finální produkt, jsem teď já ten, kdo vytváří a může cokoli a kdykoli upravit nebo změnit. A tak, mimo to, že jsem tady stále pro vás v tom co umím, vám chci jednou (co nejdříve), nabídnou crême de la crême pánského oblékání. Ruční zakázkové šití. Zážitek a kvalitu, kterou žádná továrna nedokáže.

 

Pokud máte chuť můžete mojí cestu, a občas možná trochu ostřejší názory na dnešní svět módy, sledovat tady v The Journal nebo na mém instagramu

PRO VÁS

Styling 

Jasně to dneska dělá každá holka s instagramem. Jen se mnou neskončíte s chlupatýma pantoflema, kalhotama velikostí na barbie a bundou, do které se vejde celá rodina. Styl jste Vy. Já jsem jen prostředník, který Vám ho pomůže zhmotnit v realitu. Šetřím Vám čas, peníze, starosti i zlomený srdce na prvním rande, kde byste možná beze mě vyndal kartu z peněženky na suchý zip. 

 

Visual merchandising 

Už jen napsat slovo merchandising je dost náročný, natož mít hezký výlohy nebo třeba stánek na veletrhu. Pokud máte obchod nebo značku s pánskou módou, která má potenciál prodávat reálným lidem v ulicích (a ne jen IP adresám počítačů), je dobrý mít výlohy i obchod, ze kterého bude chtít zákazník odejít se vším, včetně věcí na prodavačích. Takže? Who you gonna call? 

 

Šití na míru

Posledních šest let jsem se pohyboval v zakázkové krejčovině šité metodou made to measure. (to jsem měl ještě to fancy označení MTM specialist). Pokud tedy nejste ten kluk z plakátu, co se vejde do všeho a potřebujete nebo chcete oblečení ušít přímo na sebe, znám pár opravdu dobrých míst. Věřte, že se někdy hodí mít názor dalšího chlapa a ne manželky (nebo milenky).

Školení 

Nebojte se, rozhodně vás nehodlám školit, jako vaše partnerka, když doma nedáte dolu prkýnko. Naučíte se ale, že každá příležitost, každá událost a cokoli, co děláte je nějakým způsobem spjato s tím, jak jste oblečený a jak se při tom chováte. Oblečení není povrchní záležitost. Oblečení ukazuje i to, jak se chováte sám k sobě a co si o sobě vlastně myslíte. Takže, jestli po mém školení půjdete do divadla zase v džínách, ujišťuju vás, že další kalhoty dostanete, za trest, ušité o číslo menší.

Styling pro film, klip nebo televizi 

Dostali jste pozvánku vystupovat veřejně v televizi a potřebujte pomoc vypadat dobře? (Pokud je to Snídaně s novou, tak to pomůže jedině eutanázie.) Natáčíte hudební klip, video nebo třeba film, kde je důležité oblečení a potřebujete někoho, kdo se vyzná v pánské módě pro chlapy, co už si prošli pubertou nebo krizí středního věku? Můj telefon a mail najdete v kontaktech.

KONTAKT
bottom of page