• White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

 Jsem designér, stavař, skoro architekt, módní konzultant.. a vše kolem toho. 

Architekturu a stavitelství jsem studoval celkem devět let. V mých projektech můžete najít rodinné domy, interiéry pro bydlení i podnikání. Jako například interiér pro módní značku Manemo v centru Prahy. Jestli potřebujete navrhnout nebo redesignovat Váš dům, byt, kancelář nebo třeba jen šatnu - jsem Váš muž. Mám množství zkušeností a rozhodně se je nebojím použít i ve prospěch Vašeho projektu. 

Můj osobní styl se nachází někde mezi minimalismem, skandinávskou jednoduchostí a strohým ale funkčním New Yorským továrním loftem. Mám rád jednoduchý a čistý prostor, kde má každá věc své místo a jasný účel. Mezi tyto věci ale také patří třeba krásné staré kožené křeslo nebo odhalené režné cihly na zdech.

 

V pánské módě a módě obecně se pohybuji již více jak šest let. Za tuto dobu jsem spolupracoval se spoustou skvělch krejčích, designérů a značek. Mezi ně patří například anglický T.M. Lewin nebo české modní značka Manemo. 

Nabízím módní konzultace mužům nehledě na věk. Poradím Vám s pracovním dress codem, co si vzít na událost s pozvánkou a stějně tak Vám pomohu změnit nebo najít Váš kompletní styl.

Pokud bych měl popsat svůj styl, tak to asi bude kombinace anglické preciznosti s italskou ležérností. Líbí se mi, jak Italové umí používat vzory a barvy. Jak ležérně dokáží nosit oblek. Prapradědeček všech obleků ale vzniknul v Anglii. A tam moc dobře vědí, jak oblek nosit a hlavně, jak ho ušít.

I'm helping men not just with what to wear or which armchair buy. I'm helping them change their whole lifestyle.